Úspěšně jsme zahájily pravidelné setkávání "Kavárna" v DPS (aktualizováno)

26.03.2014 07:24

V Domě s pečovatelskou službou jsme v pondělí 24. března slavnostně zahájily novou tradici setkávání s obyvateli "domečku", které jsme nazvaly Kavárna, a to proto, že na této společenské akci si mohou naši senioři, případně jejich hosté, nejen posedět, popovídat, zahrát si společenské hry, ale mohou si k dobré náladě dát také kávu, čaj nebo zákusek.

První setkání dopadlo nad očekávání dobře. Přišlo přes dvacet hostů kavárny, kteří poseděli skoro dvě hodiny, bavili se, zahráli si hry, které přinesla předsedkyně MS ČČK Božena Bojdáková, pobavili se a už se těší na další setkání za dva týdny. Podle chuti se může program setkávání měnit, například biskupka Jana Šilerová, která je novou členkou MS ČČK, přislíbila, že zopakuje svou úspěšnou a zajímavou besedu ze Senior Parku na téma přísloví a bible (měla by se konat v DPS 28. dubna). Termíny a další informace k setkávání v "Kavárně" se můžete dozvědět na těchto stránkách v sekci Kalendář akcí.


Několik následujících snímků je z druhého posezení v kavárně dne 7. 4. 2014, kdy přišlo ještě o několik lidí více než poprvé. Máme z toho upřímnou radost, zdá se, že se dobrá zpráva o naší kavárně začíná šířit v DPS i mimo něj.