Slavily jsme Mezinárodní den žen

12.03.2017 08:33

Téměř všechny členky naší místní skupiny ČČK se spolu s několika muži sešly na oslavě Mezinárodního dne žen, kterou pro ně připravilo vedení v čele s předsedkyní Marií Nadkanskou na čtvrtek 9. března do Kulturního domu.

Program byl připraven opravdu báječný. Po vtipném uvítání Marií Nadkanskou vystoupily malé slečny z Ritma spolu s jediným, ale stejně skvělým tanečníkem, a jako obvykle všechny potěšily svým tancem. Mladá generace v přáních pokračovala, postaral se o to teprve desetiletý, ale už mnoha vavříny ze soutěží ověnčený Vojta Mikuš, žák rychvaldské základní školy. Skvěle hraje na kytaru i zpívá, těšíme se, jak se bude jeho talent dále rozvíjet.

Pak už patřil sál kulturního domu harmonice a písničkám v podání pana Eduarda Rakuse, výborného hudebníka a vynikajícího  vypravěče vtipů. Všechny nás bavil až do konce vydařené akce.

Během podvečera přišlo jedno dobře utajené překvapení. Každá žena byla dětmi z Domu dětí a mládeže obdarována dárečky z jejich dílny. Velice děkujeme Domu dětí a mládeže pod vedením paní ředitelky Judity Jandové, která spolu se svou kolegyní a dětmi po dohodě s jednou z našich členek představenstva dárky připravila. Krásná keramická sluníčka, ptáčci nebo domečky všechny přítomné ženy velmi potěšily.

 

Několik fotografií z akce si můžete prohlédnout zde