Seniorden potřetí a opět ve skvělé náladě

30.07.2017 13:28

Máme za sebou v pořadí už třetí Seniorden a doufáme, že ve všech, kdo se ho zúčastnili, zanechal nejen dobrý dojem, ale také spoustu výtečné nálady a pár dobrých rad, jak se chovat a co dělat, abychom si zralé roky svého života užívali v co nejlepší duševní i tělesné pohodě.

Nejprve přinášíme řadu fotografií, které nám připomenou nápaditý a různorodý program, který připravil kolektiv MS ČČK pod vedením předsedkyně Majky Nadkanské. Na snímky z akce se můžete podívat zde

 

A co se líbilo nejvíc? Bylo to cvičení paměti s Jakubem Řeřichou s praktickými ukázkami, jak nám pracují mozkové hemisféry, kterých jste se mohli sami zúčastnit, nebo zamyšlení nad tím, co jíme a co bychom měli nebo neměli mít na talíři s diabetoložkou Kateřinou Urbancovou? Možná nás všechny překvapil pan Josef Hanák zjištěním, co všechno nevíme o svých nohách a jaké boty jsou vhodné nejen pro ně, ale pro naše zdraví celkově? Přivítali jste, že jste si mohli zacvičit s fyzioterapeutkou Terezou Řeřichovou cviky vhodné pro bolavá záda, či informace o nových produktech našeho hlavního partnera firmy Hartmann? Nebo se vám líbily vstupy úžasných seniorek - mažoretek z Horní Lhoty, které nám předvedly, že plní pohybu, ale i humoru můžeme být v každém věku? A co jste říkali modelkám z našich řad, které, ač to pro ně byla premiéra, se pohybovaly, jako by molo bylo jejich druhou přirozeností? Zasmáli jste se od srdce s vtipnými "vložkami", jak je všichni už dobře známe v podání naší předsedkyně Majky Nadkanské? Byli jste potěšeni dárky, k nimž velkým dílem přispěla firma Walmark?

První ohlasy na třetí ročník Seniordne jsou vesměs samé superlativy, což nás nesmírně těší. Za všechny alespoň jeden písemný:

Milé dámy,
moc vám děkuji za krásnou sobotu. Vše bylo perfektní, přednášky neunavující a přitom výstižné a poučné, občerstvení chutné , obsluha diskrétní a rychlá. Nejvíce se mi líbily "Mažoretky", je vidět, že i v našem věku si umíme někteří najít čas na takovou aktivitu.Všechny přednášky byly super u p. Hanáka jsem ocenila, že nás podrobně seznámil jak fungují naše nožičky a jak velký vliv mají správné boty na naše tělo i duši. Jste super hvězdy, stálo vás hodně času a námahy připravit perfektní "Senior den" a přesto je z programu cítit, že je dělán s radostí a z celého srdce. Jěště jednou velké díky a velká pochvala pro všechny, kdo se na přípravě podíleli.
Marta

 
A protože nás zajímá nejen hodnocení, ale také nové nápady, vždy předkládáme účastníkům Seniordne malou anketu. Některé odpovědi si můžete přečíst v naší malé galerii ohlasů.