Prvorepublikové Vinobraní mělo neuvěřitelnou atmosféru

21.10.2018 11:09

Ani bychom v místní skupině samy nevěřily, jak chytne nápad uspořádat letošní Vinobraní ve  stylu 1. republiky. Nešlo ani o ten velký zájem o naši akci, jako o chuť velkého množství přítomných dam a pánů obléknout se do dobových kostýmů nebo alespoň v malém detailu přizdobit svoje oblečení nějakým prvorepublikovým prvkem a přinést tak do Rychvaldu velkou porci noblesy i hravých módních atributů té doby. Byli prostě báječní.

Neutuchající bouřlivé ovace od svého vstupu na taneční parket až po samotný konec vystoupení sklidily dámy z Ritma Lady, lidé se pobavili vtipnými soutěžemi, které připravila Katka Řeřichová. K tomu hudba naší milé skupiny New Plus s Renatou, bohaté domácí občerstvení a spousta skvělé nálady. Není divu, že se lidem vůbec nechtělo odcházet. Ale bohužel zákon o konání podobných akcí je neúprosný.

Děkujeme všem, kdo přišli a utvrdili  nás v přesvědčení, že i přes obrovské množství vynaloženého úsilí má taková práce smysl, a samozřejmě předsedkyni Majce Nadkanské, která přišla s nápadem, vedla jeho realizaci a celým pořadem provázela. 

Pro ty, kdo se Vinobraní zúčastnili, je připomeneme v těchto fotografiích, na ostatní z nich snad dýchne alespoň trocha báječné atmosféry.