Děti pomohly odčarovat Mikuláše

28.11.2016 17:15

Myška Klárka a veverka Terka z divadélka „Ententýky“ si od první chvíle svého představení získaly děti ke spolupráci na odčarování začarovaného Mikuláše. Dění na jevišti a spontánní reakce dětí nás dospělé mnohdy velmi rozesmály. Radost dětí z příchodu Mikuláše byla pak o to větší, že samy pomohly s jeho odčarováním a navíc dostaly i mikulášský balíček.

Toto vše se událo v sobotu 26. listopadu v KD v Rychvaldu, kam již tradičně místní skupina ČČK pozvala naše nejmladší na setkání s Mikulášem, Andělem a Čertem.  Celkem 111 dětí a jejich početný doprovod zaplnili sál kulturního domu tak, že „praskal ve švech“.

Tyto akce pro děti připravujeme velice rádi již 18 let. Děkujeme Vám, že naši snahu oceňujete  vždy svou hojnou účastí. Moc si toho vážíme. Potěšilo by nás, kdyby i ostatní akce, které každým rokem pro občany připravujeme, se těšily stejnému zájmu, jako ty pro děti.

Ráda bych poděkovala divadélku „Ententýky“, že pobavilo nejen děti, ale i nás dospělé a členkám představenstva MS ČČK za organizaci tohoto, pro nás a doufáme, že i pro vás, velmi příjemného odpoledne.

Závěrem mi dovolte popřát za představenstvo MS ČČK všem občanům Rychvaldu i všem našim členům a příznivcům příjemné prožití vánočních svátků ve zdraví, pohodě a přátelství a šťastný a úspěšný rok 2017.

                                                                                                      Marie Nadkanská – předsedkyně MS ČČK

 

Několik fotografií najdete zde